Спецпроєкти

«Crimea: History and People» – безкоштовний англомовний онлайн-курс про минуле і сьогодення Криму


Український інститут разом зі студією онлайн-освіти EdEra запускають безкоштовний онлайн-курс «Crimea: History and People». У ньому минуле і сьогодення півострову Крим розкривається через призму корінного народу України — кримських татар.

Подробиці 

Онлайн-курс розкриває складність владних відносин у Чорноморському регіоні та розповідає про стародавню історію Криму й Кримського ханату. Колоніальна політика російської імперії щодо півострову та примусова депортація кримських татар у 1944 радянською владою теж не залишаться поза увагою. 

Курс розповість про унікальну культуру кримських татар та їхню тривалу боротьбу за право повернутися на батьківщину. Автори пояснюють виклики, з якими зіткнулася незалежна Україна через російську політику щодо півострову, а також обставини та руйнівні наслідки тимчасової окупації півострову росією у 2014 році. 

«Розуміти процеси, що відбувалися та відбуваються на Кримському півострові, критично важливо для іноземців в контексті сучасних подій. Ми нарешті пишемо самі власну історію. Тому нам важливо було створити перший у англомовному світі курс, який систематизований знанням про історію Криму та кримських татар, що був створений у кооперації українських та кримськотатарських дослідників», — пояснює Алім Алієв, заступник генерального директора Українського інституту.   

Курс безкоштовний. Мова викладання — англійська. Для проходження необхідно лише зареєструватися на міжнародній освітній платформі Udemy.

Раніше ми розповідали, що Довженко-Центр та KINO42 розпочинають серію кінопоказів «Дивне химерне фантастичне».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь