Спецпроєкти

Стендапер, комік і волонтер Василь Байдак проведе благодійну Q&A сесію. Кошти – на відбудову житла для родини з Лукашівки


bit.ua розповідав про благодійний проєкт Brave Ukrainians. Hour with a hero! Це серія англомовних зустрічей з волонтерами.На івентах можна поспілкуватися з ними, надихнутися ними та разом з ними наблизити Україну до перемоги. А ще, звісно, покращити англійську.

Першим героєм проєкту став стендапер та ведучий Андрій Шабанов. Другим героєм стане Василь Байдак  – сміливий український комік, стендапер, співзасновник Інородного театру абсурду Воробушек, резидент Підпільного стендапу, волонтер. Після початку війни він почав волонтерити та майже щодня проводити благодійні стендапи.

Деталі про зустріч

14 липня під час спеціальної благодійної Q&A сесії Вася розкаже про стендап, подорожі, волонтерство та важливість знання англійської, а ще відповість на всі питання глядачів/-ок.

Просто зараз Вася збирає гроші, щоб побудувати новий дім для Ірини та її сім’ї з Лукашівки.

У Ірини є чоловік та син, а до 24 лютого був ще й дім. Після початку війни Ірина з сусідами ховалася в погребі, який іноді доводилося ділити з російськими окупантами. Сидячи в погребі, Ірина чула, як її будинок руйнують. Зараз від нього практично нічого не лишилося.

Але лишилося найголовніше – бажання жити і відбудовувати зруйноване. Самостійно родина цього зробити не може, але є шанс їм допомогти!

Вася планує побудувати для Ірини невеликий будинок, в якому вона з родиною зможе перезимувати, аби наступного року, як завжди, насолоджуватись солодкою черешнею та пахучими трояндами в саду. А Ірина обіцяла пригостити всіх, хто долучиться до збору, чаєм в своєму новому будинку.

Мета зустрічі – зібрати 50 000 грн. 100% зібраних грошей передадуть Василю, щоб допомогти йому подарувати Ірині новий дім.

Як взяти участь

  • задонатити будь-яку суму на допомогу Ірині – the sky is your limit
  • приєднатися до спеціально створеного телеграм-каналу проєкту, де будуть всі деталі – Brave Ukrainians. Hour with a hero
  • та приєднатися до самої онлайн-зустрічі 14.07, послухати історії Василя та, за бажанням, поставити йому запитання під час зустрічі

Реквізити

  • Моно – https://send.monobank.ua/jar/3omQFiSnRE або 5375 4115 0152 6680 (Кравченко Ю.О.)
  • Приват – 5168 7554 4071 1436 (Кравченко Ю.О.)
  • PayPal – genuinejulia@gmail.com

Ще більще деталей про проєкт тут – https://bit.ly/3nHPG0R

Давайте разом надихатися українцями. Разом допоможемо і переможемо!

Раніше ми розповідали, що в Києві з 15 по 17 липня відбудеться KURENI ДОБРА. Головною метою заходу є збір коштів на допомогу бійцям, що захищають наші землі від окупанта.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь