Спецпроєкти

Гʼю Бонневіль озвучив історію пошкоджених та зруйнованих культурних пам’яток Харкова


Відомий британський актор Гʼю Бонневіль озвучив історію пошкоджених та зруйнованих культурних пам’яток Харкова.

Деталі

Бонневіль взяв участь у міжнародному проєкті Українського Інституту «Postcards from Ukraine» та озвучив історію зруйнованого міста.

З початку повномасштабної війни актор активно підтримує Україну у соціальних мережах, зверненнях та зборах грошей для гуманітарної та мілітарної допомоги. 

«Історичний центр і вирви від снарядів на Майдані Свободи стали жахливим нагадуванням того, чого вартує свобода у ХХІ столітті. Проте можна знищити майдани, але не свободу», – промовляє у відео Гʼю Бонневіль.

З 24 лютого 2022 року армія рф зруйнувала понад 450 унікальних культурних та історичних обʼєктів. Український Інститут за підтримки USAID запустив міжнародну кампанію «Листівки з України» / «Postcards from Ukraine», яка розповідає про зруйновані памʼятки України.

Для проєкту створили єдину базу із 100 пам’ятків, де можна побачити масштаби руйнувань та прочитати історію кожної памʼятки українською та англійською мовами. 

Невдовзі Український Інститут презентує ще сім відео, до створення яких долучилися українські та світові зірки.

Команда проєкту закликає розказувати світові про знищення української культури, розповсюджувати листівки в соцмережах та надсилати їх іноземним друзям, щоб світ дізнався правду про злочини рф і знищення армією росії культурної спадщини. Якщо ділитеся листівкою, використовуйте хештег #PostcardsFromUkraine.

Раніше ми розповідали про вихід нового треку Паліндрома, який присвячений тимчасово окупованому Херсону. Пісня гармонійно поєднана з відео Ukraїner, яке розповідає про це українське місто.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь