Спецпроєкти

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» зібрав 600 тисяч гривень на підтримку донорства крові


ПУМБ спільно з «ДонорUA» та «Агенти крові» продовжує підтримувати донорство крові в межах проєкту «Ми однієї крові». Усі бажаючі можуть замовити патріотичний мерч від українських брендів та ілюстраторів в інстаграмі чи фейсбуці.  

50% виручених коштів йде на транспортування донорської крові та закупівлю кровоспинних засобів для ЗСУ.

Подробиці

Усі речі створені українськими виробниками, а до дизайну мерчу долучились українські ілюстратори. За два місяці ініціатива зібрала 600 тисяч гривень, з яких «ДонорUA» отримав половину.

Завдяки цим коштам:

  • «ДонорUA» профінансує вісім доставок крові в гарячі точки. Кожна доставка рятує близько тисячі життів.
  • «Агенти крові» замовили 140 джгутів-турнікетів та 253 оклюзійніі наліпки для військових. Втрата крові – це найчастіша причина смерті на полі бою. Тож турнікети та наліпки мають бути в кожного бійця та в кожній тактичній аптечці.

Окрім того, кампанія «Ми однієї крові» ініціювала близько 100 нових кроводач через систему «ДонорUA». Одна донація крові може врятувати три життя. Проєкт триває й продовжує збирати кошти та підтримувати донорство.

Як підтримати проєкт?

Українці можуть зареєструватися на платформі «ДонорUA» та здати кров у донорських центрах. Кожен донор отримує 25% знижки на мерч. Дізнатися більше, як здати кров та отримати знижку, можна за посиланням.

Раніше ми розповідали, як і навіщо ставати донором в Україні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь