Спецпроєкти

Україна повернула 215 військовополонених, з них 108 бійців «Азову». Подробиці обміну


Учора вночі Голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що Україна повернула з російського полону 215 військових. За його словами, 108 з них – це бійці полку «Азов».

Подробиці

Єрмак також поділився подробицями обміну. Українська сторона обміняла Віктора Медведчука на 200 наших героїв, а 55 військових рф – на п’ятьох командирів «Азовсталі».

«Денис Прокопенко «Редіс», Сергій Волинський «Волина», Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з «Азовсталі» – вони вже перебувають у безпеці. Це результат особистих домовленостей президента Зеленського з президентом Ердоганом. Росіяни хотіли нас шантажувати їхніми життями, але ми не дамо їм можливості робити це ні з ким. Також серед звільнених – 10 іноземців, які воювали за Україну, і яким погрожували смертю. Вони вже знаходяться в місті Ер-Ріяд. Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству. А 5 героїв-командирів «Азовсталі» – на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу», – розповів Єрмак у фейсбуці.

На перших фото, які з’явилися в мережі, можна було побачити Катерину Поліщук («Пташку»), відео з якою недавно публікували російські пропагандисти; Михайла Діанова, старшого сержанта 36-ї бригади; голови патрульної поліції Маріуполя Михайла Вершиніна; автора фотографій з «Азовсталі» Дмитра Козацького та інших.

01/4

Повний список визволених з полону

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь