Спецпроєкти

Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу за версією премії Global Student Prize


Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу за версією Всесвітньої премії Global Student Prize. Про це повідомили організатори премії Varkey Foundation.

При виборі кращих студентів Global Student Prize бере до навчальні досягнення, креативність, інноваційні підходи, реальний вплив на своїх однолітків, спільноту та суспільства в цілому. 

Подробиці

Ігор, який зараз навчається на фізико-математичному факультеті у КПІ імені Ігоря Сікорського, отримав нагороду як студент, що здійснює найбільший реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і на суспільство загалом.

Коли хлопець був у 5-му класі (2014 рік), він зрозумів, що хоче допомогти своїй країні боротися з ворогом, що окупував частину територій. Тоді Ігор почав розробляти роботів для розмінування. У 10 класі юнак вже використовував квадрокоптери та дрони у своїх винаходах.

Останні два роки Ігор працює над дослідженням Quadcopter Mines Detector, яке презентує на численних конкурсах.

Отриману премію в 100 000 доларів юнак планує витратити на розвиток своїх винаходів і запустити масове виробництво.

Всесвітню студентську премію Global Student Prize заснували компанія Chegg.org у партнерстві з організація Varkey Foundation. Премію було запроваджено, щоб висвітлювати зусилля незвичайних студентів у всьому світі, які змінюють наш світ на краще.

Global Student Prize – «донька» Глобальної премії для вчителів Global Teacher Prize. В Україні однойменну премію проводить громадська спілка «Освіторія» з 2017 року. Цьогоріч вона збирає історії мужніх вчителів, героїв освітнього фронту, про яких дізнається вся країна в ефірі національного телемарафону в День вчителя – 2 жовтня.

Раніше ми повідомляли, який фільм змагатиметься за номінацію на «Оскар» від України.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь