Спецпроєкти

Важлива петиція: про введення вегетеріанських та веганських сухих пайків для ЗСУ


Влітку на Сайті президента України зареєстрували петицію про введення вегетеріанських та веганських сухих пайків для ЗСУ. Зараз зібрано трохи більше половини від потрібної кількості голосів (понад 15 тисяч від 25 тисяч), необхідної для розгляду. Залишається ще 12 днів, коли можна пітримати цю петицію.

Чому петиція є важливою

Автор петиції Петро Павлов пояснює – рослинні пайки потребують не лише ті захисники, які є веганами та вегетаріанцями.

Для кого і кому це потрібно?

  • для людей, що не вживають м’ясних продуктів та продуктів тваринного походження по етичним поглядам;
  • для теїстів (віруючих людей, зокрема в Україні це 72.7% населення православних громадян, згідно результатів дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 25 – 28 червня 2021 року), для яких веганські пости особливо поширені;
  • для людей з обмеженою можливістю організму засвоювати лактозу;
  • для людей з періодичними проблемами із травленням (вегетеріанська пісна їжа використовується, як полегшена та розвантажувальна для відновлення стабільного функціонування кишково-шлункового тракту), особливо слід врахувати фактор, коли загострення виникає саме у тих локаціях, де сухий пайок — це єдине джерело поживних речовин для військовослужбовця.

Петро також наводить приклад армії США, в якій реалізували план забезпечення рослинними сухими пайками.

Підписати петицію можна за цим посиланням.

Раніше ми розповідали про благодійний фест «Веган Вікенд» у «Хвильовому», який відбудеться 25 вересня. Мета фестивалю – зібрати 50 тисяч гривень на рослинні пайки для ЗСУ.

Фото з обкладинки: фб «Кожна Тварина» – українська громадська організація, яка з 24 лютого 2022-го почала готувати для веганів та веганок: як цивільних, так і військових.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь