Спецпроєкти

Народ України в особі президента, обраних лідерів та суспільства отримав премію Сахарова за свободу думки


Депутати Європарламенту нагородили хоробрий народ України в особі президента, обраних лідерів та громадянського суспільства премією Сахарова за свободу думки 2022 року.

Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола оголосила лауреата 2022 року в залі пленарних засідань Страсбурга в середу вдень.

«Ця нагорода для тих українців, які воюють на землі. Для тих, хто був змушений тікати. Для тих, хто втратив рідних і близьких. Для всіх тих, хто відстоює і бореться за те, у що вірить. Я знаю, що хоробрий народ України не здасться, і ми теж не здамося», – сказала вона.

Номінація висвітлює зусилля Президента України Володимира Зеленського разом із роллю окремих осіб, представників громадських ініціатив, державних і громадських інституцій, зокрема Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Юлії Паєвської, засновника евакуаційного медичного підрозділу Ангели Тайри, Олександри Матвійчук, юристки-правозахисниці і голови організації «Центр громадянських свобод» Рух громадянського спротиву «Жовта стрічка» та Івана Федорова, мера тимчасово окупованого Мелітополя.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь