Спецпроєкти

Сьогодні – День захисників і захисниць України. Ви завжди можете подякувати їм, задонативши на армію – от перевірені фонди


У перші дні повномасштабного вторгнення у світових ЗМІ можна було побачити новини, що Україна незабаром має завершити своє існування як незалежна держава. «Питання не в тому, чи паде Київ, а в тому, коли», – заявляли високопосадовці інших країн, прогнозуючи закінчення війни нашою поразкою буквально за кілька днів.

Україна витримала і тримається досі – завдяки захисникам і захисницям, які 24/7 роблять все, аби відстояти нашу незалежність та право на мирне життя. ЗСУ повертають захоплені рф території, захищають міста від обстрілів та наближують нашу перемогу над державою-терористом.

Сьогодні, 14 жовтня, Україна святкує День захисників і захисниць. Від імені всієї редакції ми дякуємо тим, хто боронить нашу землю і завдяки кому ми зараз живі. Закликаємо підтримувати ЗСУ – кожен донат, навіть невеликий, робить день нашої перемоги ще ближчим.

01/2

Ось перелік перевірених фондів, які збирають кошти на допомогу ЗСУ:

«Повернись живим»

«Фонд Сергія Притули»

«Госпітальєри»

«United24»

«Армія SOS»

«Пласт»

«Зграя»

«Київ Волонтерський»

Також оголошують збори на потреби ЗСУ громадські активісти, культурні діячі та блогери, як-от Сергій Жадан, Сергій Стерненко, Ігор Лаченков, Денис Казанський, Едуард Андрющенко та інші. За активними зборами можна слідкувати у їхніх соцмережах.

Є й місцеві ініціативи, які активно підтримують армію – наприклад, київский Squat 17b організовує концерти та інші івенти, прибуток з яких спрямовують до різних благодійних фондів.

Як ще можна підтримати ЗСУ?

  • Купуйте товари в місцевих бізнесів, які частину прибутку передають на потреби армії.
  • Підписуйте важливі петиції, які ініціюють воєнні – наприклад, саме завдяки активній підтримці українців влада розгляне питання про запровадження вегетаріанських та веганських сухих пайків.
  • Долучайтеся до волонтерства, якщо маєте час: можна готувати їжу для ЗСУ, продавати свої товари і передавати частину прибутку, відкривати свої збори тощо.
  • Навіть просто пост в соцмережах зі словами подяки нашим захисникам і захисницям – це вже підтримка, адже серед ваших друзів і подруг напевне є ті, хто боронить Україну.

Слава ЗСУ!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь