Спецпроєкти

Фільм «Земля Бога» з програми Каннського фестивалю вийде в обмежений український прокат


В Україні 26 січня вийде в прокат драма «Земля Бога» режисера Глінура Палмасона. Світова прем’єра картини відбулася на Каннському фестивалі у програмі «Особливий погляд». Стрічка здобула почесну відзнаку Лондонського кінофестивалю та Приз Zabaltegi-Tabakalera на Міжнародному кінофестивалі в Сан-Себастьяні, а виконавець головної ролі Елліотт Кроссе Гов був номінований на Премію Європейської кіноакадемії.

За сюжетом події фільму відбуваються у 19 столітті. Молодий данський священик прямує у віддалену частину Ісландії, щоб звести там церкву та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак герой, наближаючись до мети, все більше сумнівається у тому, чи дійсно має це робити.

На створення фільму режисера надихнули фотографії 1800-х років авторства данського священика наприкінці 1800-х років. Вони виявилися першими відомими зображеннями одного з віддалених прибережних регіонів Ісландії. Ці світлини відображені у візуальній естетиці картини: операторка Марія фон Гауссвольф зняла фільм у квадратному форматі з заокругленими кутами.

 

Стрічка «Земля Бога» вийде в обмежений прокат 26 січня. Подивитися її можна буде тільки в деяких українських кінотеатрах.

Раніше ми повідомляли, що на MEGOGO вийшов музичний фільм «Колядки на Кудрявці», який репрезентує українські традиції на сучасний лад. У стрічці знялися JAMALA, DANTES, WELLBOY, Tонка, TERY, ЮЮ, Lely45 та ЩукаРиба.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь