Спецпроєкти

Ілон Маск – вже не найбагатша людина світу. Кому поступився новоспечений власник Twitter?


Гендиректор Tesla Inc. та засновник Space X Ілон Маск вже не найбагатша людина світу, про що свідчать дані Forbes і Bloomberg в реальному часі.

Зараз Маск поступається першим місцем голові групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) Бернару Арно.

Подробиці

Статки Маска значно зменшилися після придбання Twitter за 44 млрд доларів. Власне, після купівлі соцмережі у мільярдера почалися проблеми: втрата рекламодавців, масові звільнення співробітників і як наслідок падіння акцій найбільшого активу Tesla. Останнє є результатом того, що багато хто ставить під сумнів геніальність Маска як керівника і підприємця.

Мільярдер продовжує впроваджувати нововведення, які активно критикують: наприклад, пропонує зробити платною синю галочку аутентифікації і значно збільшити кількість символів в одному пості Twitter.

Також Маск провалив боротьбу з ботами, яку активно анонсував: замість вибіркового блокування підозрілих акаунтів у соцмережі почали блокувати трафік приблизно 30 мобільних операторів по всьому світу. Це відрізало доступ до сотень тисяч акаунтів користувачів насамперед в азійсько-тихоокеанському регіоні. Українські користувачі також не можуть увійти у Twitter, використовуючи свої мобільні номери: соцмережа більше не надсилає коди для юзерів з українськими номерами.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь