Спецпроєкти

У Twitter тепер є лічильник переглядів: як він працює?


В Twitter з’явився лічильник переглядів, повідомили в компанії. Тепер користувачі бачитимуть, скільки саме разів переглянули їхній твіт.

Раніше у соцмережі була доступна тільки можливість подивитися кількість лайків і ретвітів.

Як працює лічильник переглядів?

Не всі перегляди є унікальними. Якщо, наприклад, одна й та сама людина (навіть автор/-ка твіта) переглянула пост кілька разів з телефона і з браузера, кожен раз зараховується як перегляд. Також перегляди зараховуються, навіть якщо користувач/-ка не підписана на автора/-ку акаунту.

Лічильник недоступний для твітів спільноти, Twitter Circle Tweets та старих публікацій (твітів, опублікованих до появи лічильника).

Раніше ми повідомляли, що власник соцмережі Ілон Маск проводив опитування, чи варто йому покинути свою посаду. Після того, як більшість респондентів відповіла ствердно, Маск оголосив про можливість голосувати за зміни в політиці компанії тільки для передплатників Twitter Blue.

Нагадаємо, платна верифікація і можливість редагувати свої твіти обійдуться у 8 доларів на місяць для Android і в 11 доларів – для iOS. Пояснюємо, чому існує така різниця в ціні підписки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь