Спецпроєкти

«Україна всесвіту»: ТРЦ Gulliver запускає мультимедійне шоу – як потрапити безкоштовно


З 1 грудня торгово-розважальний центр Gulliver відкриває мультимедійне шоу для всієї родини «Україна всесвіту». 

Подробиці

Завдяки сучасним технологіям шоу – проєкції 360°, кінетичним інсталяціям і звуковим ефектам – глядачі зануряться в космічний світ, у якому історія України відкриється по-новому.  

«Імерсивне шоу “Україна всесвіту” – захоплива пригода, що відгукнеться в серці кожного – від малого до дорослого. Ви поринете у світ космічних мрійників, які змінюють історію вже сьогодні», – розповіла маркетинг-директорка ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.

Гості дізнаються про сакральне значення Софії Київської та досягнення видатних українців.  Також вони зможуть відвідати виставку «Сади софійності», присвячену проєкту, ярмарку зі стилізованим мерчем від українських виробників, а у вихідні – тематичні майстер-класи з гончарства, мозаїки тощо. 

Перші два тижні вхід для всіх безкоштовний – за умови попередньої реєстрації

Покази відбуватимуться щодня з 12:00 до 19:00, на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А, і триватимуть до середини лютого. Вхід для дітей безкоштовний.

З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті ТРЦ. 

Візуальний контент шоу «Україна всесвіту» створила українська компанія Magic Innovations, яка відома своїми світловими перформансами у світі.

Раніше ми повідомляли, що культурний простір Squat 17b та проект Open Opera Ukraine влаштовують святкування ювілею українського філософа Григорія Сковороди з 26 листопада до 20 грудня.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь