Спецпроєкти

«Зігрівай»: як допомогти дітям з прифронтових територій

Благодійний проєкт «Зігрівай» допомагає дітям з прифронтових міст і сіл Запорізької та Харківської областей. Щоб забезпечити малечу базовими теплими речами, благодійний фонд «Клуб Добродіїв» створив інтернет-крамничку, де кожен може долучитися до допомоги.

На сайті проєкту можна придбати теплий спальний мішок, грілку чи шапку або одразу весь комплект.

Такий набір стане в пригоді вдома, коли вимикають опалення, зігріє в укритті під час повітряної тривоги чи обстрілу, а у випадку евакуації гарантує дитині облаштування теплого спального місця. 

«Ми завжди там, де потрібні дітям, і спілкуємося з тими, кому допомагаємо. Для родин ВПО та тих, хто з різних причин не може виїхати з Харківської та Запорізької областей, тепло — це необхідність. Втім, проєкт “Зігрівай” не лише про потребу в теплих речах, це також про підтримку дитячої сміливості, волі та бажання жити. Діти в Україні стійкі та мудрі як на свої роки, тому цієї зими ми даруємо їм зовсім не дитячі подарунки. Кожна добра дія, спрямована на підтримку людей в Україні, лише підтверджує, що світло переможе», зазначає Марія Артеменко, засновниця та голова БФ «Клуб Добродіїв». 

БФ планує зібрати 4 100 000 гривень на закупівлю теплих речей, які передасть родинам із дітьми у прифронтових населених пунктах.

Всеукраїнський благодійний фонд «Клуб Добродіїв» офіційно заснувала 2016 року Марія Артеменко. З початку повномасштабного вторгнення понад 45 000 дітей із різних куточків України здобули підтримку і допомогу від фонду. Ціль на наступний рік — допомога сотням тисяч дітей.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь