Спецпроєкти

Благодійний проєкт «Неопалимі» допомагає українцям позбутися опіків та шрамів від війни – як долучитись


В Україні стартував громадський проєкт з естетичної медицини «Неопалимі». Його мета – забезпечити безоплатне лікування для українців, які отримали ушкодження шкіри внаслідок військових дій. Про це повідомляє МОЗ України. 

Подробиці 

Команда проєкту налагодила співпрацю з 12 клініками, де буде відбуватись процес лікування за підтримки професійних спеціалістів та команди волонтерів. 

«Пацієнти з опіками, рубцями та подібними ураженнями шкіри потребують комплексного лікування, яке включає, зокрема, й корекцію та пластику тканин. Це необхідно не тільки з питань естетики та самооцінки, але найперше для того, щоб відновити функцію ураженої частини тіла. Щоб людина могла повернутися до повноцінного життя, не переживати через отримані ушкодження», – зазначив перший заступник міністра охорони здоров‘я Олександр Комаріда.

Кількість процедур лікування варіюється від тяжкості ушкоджень, але в середньому потрібно відвідати від 3 до 12 процедур. 

Як взяти участь 

Щоб стати пацієнтом проєкту «Неопалимі», потрібно:

  • бути військовим, волонтером, добровольцем, цивільним або дитиною;
  • мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) отримані внаслідок військових дій; 
  • мати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання не побутової травми; 

Звернутися до команди «Неопалимі» (інстаграм: @neopalymi, тел.: (066) 906-06-14, сайт: http://neopalymi.in.ua), або заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Раніше ми повідомляли, як безкоштовно отримати поради та підтримку професійних психологів і психотерапевтів у Києві.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь