Спецпроєкти

Київ — найкраще місто світу 2022-го року за версією Resonance


Київ очолив рейтинг «100 найкращих міст світу» за версією міжнародної агенції Resonance. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко. 

Подробиці 

Компанія Resonance Consultancy спеціалізується на питаннях стратегії, брендингу та комунікацій у містах.

«Історична столиця України є міським маяком мужності та стійкості, які ведуть непокірну націю проти вбивчого агресора. Це, як і решта України, місце невичерпної мужності перед обличчям щоденної трагедії», – зазначили у Resonance.

«Київ сьогодні — це серце Європи. Яке продовжує битися — за життя, за розвиток, за красу міста і комфорт його мешканців. Завдяки стійкості, незламності мешканців Києва та хоробрості перед обличчям війни експерти агенції присудили столиці почесне звання «Найкращого міста 2023 року» у рейтингу “100 найкращих міст світу”», – наголосив мер Кличко. 

За його словами, експерти відзначили інфраструктурний розвиток міста за останні 10 років, зокрема створення нових парків і скверів та впорядкування старих, наведення ладу з паркуванням, оновлення рухомого складу муніципального транспорту.

У 2021 році в рейтингу «100 кращих міст світу» Київ посів 87-ме місце.

Раніше ми повідомляли, що Київ Київ потрапив у фіналісти премії World Smart City Awards та претендує на звання «найрозумнішого» міста у світі.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь