Спецпроєкти

«Я добре / Я не добре». Військовий-айтівець розробив застосунок для відслідковування стану близьких MyState – як це працює?


Backend-розробник Євгеній Коваль створив застосунок MyState, що допомагає слідкувати за станом близьких людей.

Користувачі застосунку можуть вказувати свій стан та лишати коментарі, а також ділитися з близькими геолокацією. 

Як працює MyState

  1. Його можна завантажити для iOS або Android.
  2. Посилання-запрошення потрібно відправити друзям та близьким, щоб сформувати список контактів.
  3. У застосунку щодня за потреби вказуйте свій стан «Я добре / Я не добре», лишайте коментарі, геолокацію за необхідності. Перевіряйте стан близьких.

Щодо політики конфіденційності застосунку – детальніше з нею можна ознайомитися ось тут.

Розробник MyState розповідає, що ідея застосунку з’явилася після того, як його підрозділ вивели з-під Бахмуту. Це співпало з черговим обстрілом у Києві, під час якого він подумав, що часті запитання «Як ти?» в чатах можна автоматизувати. 

Після цього Євгеній спочатку тиждень працював переважно над базовим функціоналом (веб-сайтом), а згодом переключився на мобільну розробку.

Розробник пояснює – застосунок стане у пригоді військовим і мирним українцям – усім, хто переживає щодо близьких під час повномасштабної війни.

Коваль також зазначає, що буде дуже радий фідбеку з приводу зручності користування, а ще бажаючим, які допоможуть покращити користувацький досвід.

Раніше ми повідомляли, що в застосунку «Київ Цифровий» почалося опитування щодо розвитку української мови. Результати допоможуть розробити нові мовні курси та тренінги.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь