Спецпроєкти

Гомосексуальній парі, яка подала заявку на реєстрацію шлюбу в «Дії», відмовили


Можливістю подати заявку на реєстрацію шлюбу в «Дії» скористалася українська одностатева пара – правозахисник Віталій і біотехнолог Віктор. Хлопці разом вже сім років.

Про подачу заяви на своїх сторінках у соцмережах розповів Віталій. За його словами, він розумів, що її відхилять, але «хотілося трохи відчути себе рівноцінною людиною».

Пізніше Віталій підтвердив, що заявку відхилили. Причина – в Україні досі неможливий шлюб між одностатевими партнерами/-ками.

Скріншот зі сторінки Віталія у Twitter

Правозахисник запропонував всім ЛГБТ-парам флешмоб #ШлюбнаРівністьВДії.

«Зараз у нас є можливість КІЛЬКІСНО показати державі, скільки ЛГБТ пар готові укласти шлюб, скільки потенційних сімей вона втрачає “відмовами”», – написав Віталій.

Раніше ми повідомляли, що петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала понад 25 тисяч підписів. Президент Володимир Зеленський відреагував на неї – за його словами, в умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена. Водночас, підкреслив Зеленський, Уряд напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь