Спецпроєкти

У Києві презентували концепцію оновлення публічного простору біля «Героїв Дніпра» – подробиці


Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» спільно із депутаткою Київради Мирославою Смірновою розробили концепцію оновлення публічного простору в Оболонському районі біля станції метро «Героїв Дніпра». Про це повідомляє КМДА.

Подробиці 

Основа концепції – розміщення у сірій зоні геометричних зонувань, велодоріжок, газонів та квітучих клумб. Також запропонували виокремити кілька локацій: 

  • вхід до метро, 
  • ділянку з трамвайними коліями,
  • зону відпочинку.

Зона відпочинку буде висаджена масивами кущів, багаторічників та злакових.  На ділянці з трамвайним колом планується створити мавританський газон. 

«Зараз це звичайна сіра зона, яку кожен хоче якнайшвидше пройти. Територія завжди була транзитною і пасажиропотік до кінцевої станції столичного метрополітену “Героїв Дніпра” був великий – 28,5 тисячі осіб на добу. Поруч трамвайне коло із зупинкою. Тому зробити територію затишною і комфортною наше спільне завдання», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Король додав, що в концепції запропоновано на доріжці від метро висадити алеєю із сріблястих кленів. Поруч встановити перголу, яка поступово буде обплетена ліаною для створення необхідного затінку. 

Кожен охочуючий може внести свої пропозиції у концепцію, надіславши їх на електронну пошту: info@kyivzelenbud.com

Раніше ми повідомляли, що на Трухановому острові ведуться роботи з облаштування екостежок для активного відпочинку. Екодоріжки на Трухановому – це два маршрути: «жовтий» і «синій» протяжністю 14 та 10 км для скандинавської ходьби, бігу або їзди на гірських велосипедах. Відкриття екостежок заплановано на квітень 2023 року.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь