Спецпроєкти

Frontline.Care відкриває збір на аптечки для військових: долучитися можна, купивши квиток «Краматорськ-Київ»

Благодійна ініціатива Frontline.Care створили проєкт для збору коштів на індивідуальні аптечки для військових у зоні бойових дій.

Суть проєкту: цивільні можуть купити умовні квитки захиснику або захисниці на потяг «Краматорськ-Київ» — єдиний швидкісний потяг, який сполучає український Схід із тилом. Символічний квиток – це можливість військовим зберегти життя та дістатися додому, зазначають  у Frontline.Care.

«Ми хочемо “зайняти” 350 таких місць, пʼять вагонів “Інтерсіті. Ще з 2014 року цей потяг асоціюється з поверненням військових додому, а з початком повномасштабного вторгнення заповнений бійцями та бійчинями, що повертаються до своїх близьких», — зазначають організатори. 

Мета збору: 1,9 млн гривень, які підуть на аптечки (Individual First Aid Kit). Кожна атечка IFAK складається приблизно з п’ятнадцяти позицій, серед яких турнікети для зупинки кровотечі, антибіотики; бандаж, що накладається однією рукою та інші засоби для надання екстреної медичної допомоги в перші секунди після поранення. Кожен набір збирається власноруч, виключно з якісних складових.

Частину аптечок буде передано ГО «Жіночий ветеранський рух»  VETERANKA. Це перша та єдина організація в Україні, що опікується захисницями з військовим досвідом, починаючи з 2019 року. Запити на аптечки такого рівня завжди актуальні через продовження бойових дій в умовах, де тактична медицина – розхідний матеріал.

Слідкувати за проектом можна на веб-сайті, де можна дізнатися детальний склад індивідуальної аптечки, відстежити прогрес кампанії у вигляді стилізованої схеми «потягу», побачити звітність організації та долучитися до збору. 

Долучитися до збору можна з України та з-за кордону, обравши будь-який  зручний спосіб внеску на сайті.

Організатори: збір проводиться благодійною ініціативою Frontline.Care. Майже за рік діяльності команді вдалося зібрати понад 12 мільйонів гривень. Звіти доступні на сайті та Інстаграм сторінці Frontline.Care. 

Раніше ми повідомляли, що Support AZOV i KUU Fund створили жетон «Координати Бахмут» з гільзи снаряда з битви за місто. Його не можна придбати, а тільки виграти за донат на ЗСУ – подробиці.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь