Спецпроєкти

Квентін Тарантіно написав сценарій для свого останнього фільму – ЗМІ


За повідомленням видання The Hollywood Reporter, американський режисер Квентін Тарантіно зніме свій останній фільм цієї осені.

Подробиці

Сценарій стрічки має назву «Кінокритик», а її сюжет розгортається в кінці 1970-х років у Лос-Анджелесі. Відомо, що головну роль має зіграти жінка.

Джерела видання наголошують на можливій концентрації історії на Полін Каель, одній з найвпливовіших кінокритикинь усіх часів, яка протягом короткого часу працювала консультантом на кіностудії Paramount наприкінці 1970-х років. Це збігається з часом дії сценарію, до того ж відомо, що Тарантіно дуже поважає Каель.

Поки не відомо, чи уклав Квентін Тарантіно угоду зі студією на зйомки свого останнього фільму. Наразі режисер шукає умови, які були з його попередньою стрічкою «Одного разу в Голлівуді», в тому числі обов’язковий показ в кінотеатрах та володіння авторськими правами на фільм.

Тарантіно завжди заявляв, що мріє зняти десять фільмів або піти на пенсію до 60 років. Наразі на його рахунку дев’ять стрічок. Тест на знання творчості Квентіна Тарантіно ви можете пройти на нашому сайті за цим посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь