Спецпроєкти

Індія стала країною з найбільшим населенням у світі – дані ООН


Індія може стати найбільш густонаселеною країною світу, обігнавши Китай майже на 3 мільйони осіб цього року, повідомляє агенція Reuters з посиланням на дані ООН. 

Подробиці 

Населення країни складає п’яту частину людства – це більше, ніж мешканців Європи, Африки або Америки.

Населення Індії оцінюється у 1,4286 мільярда, проти 1,4257 мільярда для Китаю в «Доповіді про стан народонаселення світу» Фонду народонаселення ООН в цьому році. США посідають третє місце з населенням у 340 мільйонів, як свідчать дані доступні до лютого.

Очікується, що Індія з  половиною населення молодше 30 років найближчими роками стане найбільшою економікою світу, що зростатиме найшвидше.

За прогнозами ООН, населення Індії продовжить зростати і досягне 1,668 мільярдів до 2050 року, а населення Китаю скоротиться приблизно до 1,317 мільярдів.

Обидві країни становитимуть понад третину населення світу (приблизно 8,045 мільярда людей). Темпи зростання населення в обох країнах сповільнюються, хоча в Китаї вони значно вищі, ніж в Індії.

Раніше ми повідомляли, що, за прогнозами ООН, у листопаді 2022 року чисельність населення світу досягла 8 мільярдів людей. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь