Спецпроєкти

Буданов заявив, що Telegram і Viber – «ризикові месенджери». Як відреагував гендиректор Rakuten Viber


Офір Еял, генеральний директор Rakuten Viber, відреагував на заяву генерал-майора Кирила Буданова, начальника Головного управління розвідки Міноборони, щодо можливих ризиків, пов’язаних із використанням Telegram і Viber.

Згідно з твітом українського бізнесмена та генерального директора компанії Petcube Ярослава Ажнюка, він обговорив питання ризиків використання Telegram з Кирилом Будановим і Михайлом Федоровим. За словами Ажнюка, Буданов заявив, що у ФСБ є ключі до Telegram, тоді як Viber є застосунком, створеним для шпигунства, і переписка в ньому необов’язкова.

Ажнюк зазначив, що цю інформацію варто публікувати, і вони з головою ГУР домовилися про публічну дискусію з цього приводу. За його повідомленням, вони також домовилися детально вивчити факти, що можуть свідчити про зв’язок Telegram із кремлем.

Проте Офір Еял наголосив, що Viber захищений наскрізним шифруванням з 2016 року. Це означає, що ні треті особи, ні співробітники Viber не можуть перехопити та розшифрувати чати та дзвінки. Він також зазначив, що Viber не має жодного зв’язку з будь-яким урядом.

Еял відкритий до зустрічі з українськими офіційними особами, щоб детальніше розповісти про переваги безпеки та конфіденційності Viber.

Раніше ми повідомляли, що українські айтівці створили чат-бот в Telegram, який автоматично видаляє коментарі з порнографією.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь