Спецпроєкти

Євробачення-2023: Україна у візитках країн-учасників буде представлена під музику Pianoбой


Сьогодні, 11 квітня, стали відомі деталі концепції візиток країн-учасників Пісенного конкурсу Євробачення-2023, повідомляє Суспільне Мовлення. 

Подробиці

Перед виступом кожного учасника конкурсу глядачам покажуть короткі відеовізитки. Ролики нададуть можливість ближче познайомитися з учасниками та країною, яку він/-вона представляє.

Музичний супровід до роликів створив музичний продюсер Нацвідбору-2023, музикант і композитор Дмитро Шуров (Pianoбой).

«Postcards, або візитівки країн-учасників, які ви бачите перед виступами, — це, мабуть, найбільш музична та відповідальна робота для композитора на шоу і найбільш цікава особисто для мене. Для мене важливо, щоб Україна була максимально якісно представлена на такому величезному форумі, як Євробачення, — і на сцені, і у відеорядах, і в музичному оформленні», — розповів Дмитро Шуров

Цьогорічні візитки покажуть 111 різних локацій з України, Великої Британії та кожної з країн-учасників Євробачення. У кожному ролику покажуть по три локації з кожної країни, об’єднані однією темою: парки, замки, стріт-арт, пляжі, річки та озера. 

Для зйомки візиток використовуються інноваційні дрони та 360-градусні камери, щоб плавно переносити глядачів між локаціями в Україні, Великій Британії та інших країнах-учасниках. 

Раніше ми повідомляли, що квитки на пісенний конкурс можна придбати з 7-го березня, 14:00 на сайті лише на одне шоу за раз.

Україна, яка здобула перемогу на Євробаченні-2022 у Турині, та країни «Великої п’ятірки» (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія та Велика Британія) автоматично проходять до фіналу.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що TVORCHI презентували оновлену пісню для Євробачення-2023.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь