Спецпроєкти

Архітектурний журнал відзначив український павільйон як один з найкращих на Венеційській бієнале


1

Британський журнал про архітектуру Dezeen визначив одинадцять найкращих національних павільйонів на Венеційській бієнале архітектури, серед яких павільйон України, йдеться на сайті

Подробиці

Цьогоріч Україна вперше за дев’ять років презентувала власний павільйон на Biennale Architettura 2023 під назвою Before the Future (Перед майбутнім). Тема цьогорічної Biennale Architettura – «Лабораторія майбутнього».  

«Павільйон України  розділений на дві частини, причому обидві виставки мають на меті імітувати “незвичайні споруди, які після вторгнення росії в Україну стали символом почуття безпеки в українському суспільстві», – зазначили куратори. 

У Джардіні є лабіринт вкритих травою курганів, які схиляються до Зміїної стіни – мережі фортець 10-го століття в Києві, які були відновлені, коли росія вперше вторглася. 

Тим часом в Арсеналі (головній локації Бієнале) високу кімнату було перетворено на маленький темний простір, який перегукується з тими, де багато українців опиняються сьогодні, знаходячи притулок, йдеться у описі.

Українська архітектурна спільнота розповідає історії зсередини свого контексту, розділяючи український досвід з усім світом. Загалом над публічною програмою для Бієнале працюватиме понад 30 українських архітекторок та архітекторів і представників/-ць інших дисциплін.

Раніше ми повідомляли, що Україна візьме участь у міжнародній виставці Biennale Architettura 2023, яка проходитиме з 20 травня до 26 листопада у Венеції

Фото: Борис Філоненко

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь