Спецпроєкти

До Дня Києва: Takflix випускає добірку фільмів «Як тебе не любити 2.0» – частину коштів передадуть «Повернись живим»


Онлайн-кінотеатр Takflix випустив друге видання добірки знакових коротких метрів про Київ «Як тебе не любити 2.0». 

Подробиці 

«Як тебе не любити 2.0» — це шість історій про столицю України. До добірки ввійшли акторські проби до фільму «Київські фрески» Сергія Параджанова, роудмуві «Це побачення» Надії Парфан, лавсторі «Театральна» Аліни Панасенко, стрічка «Голубівники Києва» Михайла Волкова, анімація «Виходь, Masha» Юлії Шалімової та робота Романа Хімея та Яреми Малащука «Присвячується молоді всього світу ІІ».

«Київські фрески» 

15-хвилинні акторські кінопроби до фільму Сергія Параджанова про трагедію війни. Зйомки припинили через «в цілому імпресіоністський фільм, пронизаний ідеєю пацифізму». 

«Це побачення» 

На світанку по Києву з шаленою швидкістю мчить авто. Загальмувавши, з машини виходить людина у камуфляжі. На неї чекають. 

«Театральна» 

Лавсторі від Аліни Панасенко про 10-річного кишенькового злодія Тимофія, який неочікувано закохується в чергову на станції «Театральна».

«Голубівники Києва» 

Стрічка Михайла Волкова (оператор «Вхід через балкон») про трьох київських пенсіонерів, чиє юнацьке хобі переросло в сенс життя.

«Виходь, Masha» 

Екзистенційна анімація  про дівчину, якій онлайн-світ здається привабливішим, ніж реальний.

«Присвячується молоді всього світу ІІ» 

Київська молодь зібралася на рейві «Схема», щоб втекти від буднів і дати волю емоціям. Однак зранку знову потрібно повертатися до реальності.

10% з кожного квитка на добірку Takflix передає «Повернись живим», 50% — творцям кіно. 50% з квитків на фільми «Це побачення» та «Голубівники Києва» Takflix донатить добровольчій організації парамедиків «Госпітальєри».

Раніше ми розповідали, що фільм-тревелог «Я не хотіла робити фільм про війну» Надії Парфан вийшов на Takflix.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь