Спецпроєкти

«Життєлюб» шукає дорослих стажерів для українських компаній: от як можна податися


Фонд «Життєлюб» шукає людей віку 50+ років для участі в проєкті «Тиждень дорослого стажера». Цього року вперше проєкт буде присвячений допомозі в працевлаштуванні не лише киян старшого віку, а й новеньких киян – так у фонді називають людей, що вимушено переїхали в столицю через повномасштабну війну та потребують підтримки в адаптації. 

Про стажування

«Тиждень дорослого стажера» – тижневе або двотижневе стажування людей старшого віку в українських компаніях, що представляють різні сфери.

«Життєлюб» проводитиме проєкт вже вп’яте, і у минулих сезонах ТДС дорослі стажери спробували себе в професіях бармена, SMMника, таргетолога, тестувальника в IT, викладача онлайн майстер-класів, коментатора комп’ютерних ігор та багатьох інших.

Частина дорослих стажерів влаштувалися на роботу в компанії, де проходили стажування, іншим проєкт допоміг стати активнішими в пошуку роботи. 

У «Життєлюбі» пояснюють, що «Тиждень дорослого стажера» спрямований на бороьбу з ейджизмом на ринку праці, тобто з дискримінацією людей старшого віку, яких іноді не беруть на роботу лише через вік.

Кого запрошує «Життєлюб»: людей віком 50+ років, що фізично знаходяться в Києві. Це можуть бути кияни або ті, хто через війну приїхав до столиці з тимчасово окупованих та прифронтових міст та сіл. 

Як проходитиме «Тиждень дорослого стажера»: це буде тижневе або двотижневе стажування в українських компаніях. Стажування може бути оплачуваним або ні, але учасники в будь-якому випадку отримають новий досвід, який стане вагомим пунктом в резюме, допоможе стати впевненішими у собі та ширше подивитись на світ. 

Зараз участь у «Тижні дорослого стажера» підтвердили вже майже 20 компаній. Вони чекають дорослих стажерів на позиції викладача англійської мови, маркетолога, адвоката, HR-менеджера, адміністратора, хостес, бармена, менеджера з продажів, страхового агента, офіс-менеджера, продавця в зоомагазин, SMMника та інших.

Якщо ви вже працювали або хочете спробувати себе в цих або інших сферах, заповнюйте анкету майбутнього стажера https://cutt.ly/M5BA8rp та чекайте на зворотній зв’язок від команди фонду «Життєлюб». 

Раніше ми розповідали, що Forbes Ukraine сформував рейтинг найкращих роботодавців воєнного часу – от хто до нього увійшов.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь