Спецпроєкти

Instagram тестує чат-бота з ШІ у застосунку


У соціальній мережі Instagram може зʼявитися чат-бот зі штучним інтелектом, що дозволить спілкуватися з нейромережею у застосунку, повідомляє видання The Verge.

Подробиці 

Інженер Meta Алессандро Палуцці повідомив, що компанія вже тестує варіант чат-бота для платформи. За його словами, завдяки новій функції користувачі зможуть спілкуватися з чат-ботом, ставити питання та отримувати поради в особистих повідомленнях. 

Також можна буде обирати між «30 особистостями зі штучним інтелектом і знайти того, хто найбільше подобається».

Meta не оголошувала жодних офіційних планів щодо впровадження такої функції, але чат-боти відповідають попереднім заявам про амбіції компанії у сфері ШІ. 

У лютому генеральний директор Марк Цукерберг заявив, що Meta «розробляє ШІ-персонажів, які можуть допомогти людям у різних сферах», і що компанія вивчає, як зробити таких ботів доступними через текстові розмови, як чат у WhatsApp і Messenger.

Раніше ми повідомляли, що у Instagram зʼявиться можливість створення каналів,  де автори зможуть спілкуватися і обмінюватись контентом зі спільнотами. Марк Цукерберг анонсував це у Instagram з власного каналу Meta.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь