Спецпроєкти

Instagram тестує функцію блокування відвертих зображень в запитах на повідомленнях


Соціальна мережа Instagram почала тестування функції, яка не дозволятиме користувачам надсилати комусь запит на повідомлення з відвертими зображеннями, повідомляє The Guardian.

Подробиці

Тепер  користувачі зможуть надіслати зображення або відео лише після того, як інша людина прийме їхній запит на повідомлення.

«На практиці це означає, що люди більше не зможуть отримувати небажані зображення або відео від людей, за якими вони не стежать», – йдеться у заяві Мета.

Це рішення ухвалили після дослідження, яке показало, що телеведуча Рейчел Райлі, активістка кампанії за права жінок Джеймі Клінглер і редакторка журналу Шаран Дхалівал стали жертвами насильницьких повідомлень у запитах.

Звіт, опублікований минулого року Центром протидії цифровій ненависті, показав – з 8720 запитів, надісланих активісткам, понад 6% містили контент, який порушував правила Instagram. Більшість таких повідомлень були із відвертими зображеннями або відео, надісланих Райлі одним і тим же чоловіком.

Раніше ми повідомляли, що Instagram тестує чат-бота з ШІ у застосунку. Завдяки новій функції користувачі зможуть спілкуватися з чат-ботом, ставити питання та отримувати поради в особистих повідомленнях.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь