Спецпроєкти

Книжка Галини Крук отримала Sundara Ramaswamy Prize


Збірник віршів «Прискорений курс з “Коктейлів Молотова”» поетки Галини Крук здобула перемогу на премії Sundara Ramaswamy Prize (Премія Сундари Рамасвамі), повідомляє Суспільне Культура. 

Подробиці 

Англомовна книжка A Crash Course in Molotov Cocktails вийшла у травні в американському видавництві Arrowsmith Press. 

Авторка віршів зазначила, що вдячна за нагороду, оскільки відзнака не лише оцінює роботу автора, перекладачів та видавничого колективу, а й привертає увагу до книжки, розширюючи коло її читачів по всьому світу. 

«Я досі не впевнена, чи ця білінґва не буде надто травматичною для українських читачів, але переконалася, що людям за кордоном вона дозволяє наблизитися до реальності, в якій ми живемо і виживаємо зараз, відчути, зрозуміти і співпереживати нашому досвіду», — розповіла поетка.

Довгий час українська література була недооцінена, невідома й перебувала в тіні російської, зауважила Крук.

Про премію

Премія на честь тамільського письменника Сундари Рамасвамі присуджується за перекладену книжку поезії, опубліковану американським видавництвом Arrowsmith PressPress.  Переможця/-ицю обирають редактори/-к видавництва.

У 2020 році нагороду отримала збірка вибраної поезії української письменниці Оксани Забужко.

Раніше ми повідомляли, що незабаром вийде комікс «Щоденники війни», та розповідали, як на нього реагують в українській спільноті.

Фото: The Ukrainians

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь