Спецпроєкти

На Русанівці відкривається відремонтований культурний простір «Краків»


У Києві після капітального ремонту відкрився культурний кластер «Краків», який раніше був кінотеатром, повідомляє видання «Вечірній Київ».

На першому поверсі цього центру розташовані артвітальня на 50-60 осіб і артстудія, обладнані дзеркалами, спортивними приладдям, станками та шафками для відвідувачів. Артвітальня буде проводити невеликі заходи будь-якого формату, а в артстудії можна буде займатися спортом або танцями.

На другому поверсі – зала з кав’ярнею, сценою та столиками, з якої відкривається вид на Русанівську набережну. Тут планують проводити концерти, поетичні читання, презентації, а також створити мистецьку експозицію і надати простір для українських видавництв для продажу книжок і проведення заходів.

01/4

У залі «Мультисцена» будуть показувати фільми, також там можна буде завітати на концерти і театральні вистави. Кількість місць для глядачів – 500.

З планів – відкриття мистецької галереї і організація літньої дитячої творчої лабораторії.

У кластері присутнє спеціальне приміщення для студії звукозапису, яке можна орендувати на умовах тендеру. Кластер обладнаний ліфтом, що піднімається на другий поверх, а до кожної залі є доступ для людей з інвалідністю. У великій залі прямий вихід на вулицю, а для людей, що пересуваються за допомогою крісла колісного, передбачено шість спеціальних місць. Також в кластері є інклюзивні вбиральні.

У підвальному приміщенні кластеру розташована сцена-укриття на 60 місць.

Протягом літнього періоду «Краків» буде функціонувати в тестовому форматі. Слідкувати за подіями можна на сторінках кластера в Інстаграм та Фейсбук.

Усі фото в матеріалі: Марія Катаєва/«Вечірній Київ»

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь