Спецпроєкти

Нові зірки українського кіберспорту: у Києві відбулася пресконференція команди Monte


12 червня у Києві за підтримки компанії FAVBET відбулася  пресконференція кіберспортивної команди Monte, яка нещодавно повернулася після сенсаційного виступу на BLAST.tv Paris Major 2023.

Захід відбувся у конференц-залі футбольного клубу «Динамо».

Що варто знати про Monte

Monte – українська команда, створена у 2021 Володимиром «Woro2k» Велетнюком, а натхненням для назви його рідне місто Монастирище у Черкаській області. Герб міста навіть ліг в основу логотипа організації.

Цьогоріч українці наробили багато шуму на світовій сцені, обійнявши місце найсильнішої команди CS:GO України. У травні команда починала свій виступ на BLAST.tv Paris Major 2023 у статусі андердога. Українці змогли дійти до стадії чемпіонів і залишити позаду більш титуловані команди, зокрема FURIA, fnatic та навіть культову українську NAVI

Зупинити Monte вдалось лише німцям GamerLegion, які від початку вважались фаворитами турніру. У підсумку українська команда посіла п’яте місце на змаганнях, які можна вважати аналогом Ліги Чемпіонів у світі CS:GO, та потрапила у топ-10 світового рейтингу. Це дійсно потужне досягнення для такої молодої команди.

Склад і позиція команди

Зараз у складі Monte п’ятеро гравців: українці Володимир «Woro2k» Велетнюк, Сергій «DemQQ» Демченко та Віктор «sdy» Оруджев, поляк Симон «kRaSnaL» Мрожек та Мохаммад «Boros» Малхас з Йорданії. 

Команда відзначається чіткою проукраїнською позицією та спілкується виключно українською або англійською. А під час BLAST.tv Paris Major 2023 на формі гравців було розміщено QR-код, за яким можна було зробити донат на United24.

Напередодні паризького мейджору команда уклала спонсорський контракт з компанією FAVBET, яка змогла розгледіти величезний потенціал молодого колективу.

«Ми побачили відповідальність, цілеспрямованість, командну роботу та неймовірно професійний підхід до підготовки. Все це — якості майбутніх чемпіонів. Ми вітаємо Monte з потраплянням у десятку кращих команд світу та щасливі, що Україну на міжнародній кіберспортивній арені представляють саме вони. Тож запросили всіх познайомитись з ними ближче під час нашої пресконференції», — розповіли у FAVBET.

01/3

На заході  були присутні Woro2k та DemQQ разом з тренером Сергієм «lmbt» Бежановим та менеджером Айдином «KrizzeN» Турлибековим.

Під час події учасники/-ці могли змогу особисто поспілкуватись із гравцями та тренерами Monte, взяти автографи і виграти мерч Monte та інші подарунки під час тематичного квізу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь