Спецпроєкти

Перший в Україні ЛҐБТКІА+ кінофестиваль SUNNY BUNNY: дати і програма


Перший фестиваль SUNNY BUNNY відбудеться в Києві з 22 до 28 червня 2023 року. Основні локації фестивалю – кінотеатри «Жовтень» та КІNО42.

Кінофестиваль оголосив першу частину програми — конкурс ігрових повнометражних фільмів і дві позаконкурсні програми.

Перший «Сонячний зайчик» представить глядачам 60+ фільмів ЛҐБТКІА+ тематики й включатиме більше п’яти програм, серед яких Українська ретроспектива, збірка про ЛҐБТК-військових, а також декілька короткометражних програм – українських і міжнародних. Наразі команда фестивалю оприлюднила часткову програму, а саме: Міжнародного конкурсу повнометражного ігрового кіно та позаконкурсних програм New Colors, присвяченої молодим талантам і дебютантам, і Документального кіно.

У центрі ідентичності та бренд-кампанії — видимість і рівність. Вона про закріплення ЛҐБТКІА+ спільноти в соціумі та про нагадування, що ці люди поруч, вони воюють і мають право на захищеність та справедливе відношення з боку інституцій та суспільства. «Сонячний Зайчик» відкритий для всіх солідарних з ЛҐБТКІА+ спільнотою людей.

Міжнародний конкурс повнометражного ігрового кіно 

«Небайдужий громадянин» / Concerned Citizen, Ідан Хаґуель / Idan Haguel, Ізраїль / Israel, 2022, 82’

«Дрифтер» / Drifter, Ганнес Гірш / Hannes Hirsch, Німеччина / Germany, 2023, 79’

«Згідно з протоколами» / Follow the Protocol, Фабіо Леал / Fábio Leal, Бразилія / Brazil, 2022, 74′

«Шавка» / Mutt, Вук Лунгулов-Клотц / Vuk Lungulov-Klotz, США / USA, 2023, 87’

«Моя порожнеча і я» / My Emptiness and I, Адріан Сільвестре / Adrián Silvestre, Іспанія / Spain, 2022, 98’

«Нептун Фрост» / Neptune Frost, Анісія Узейман, Сол Вільямс / Anisia Uzeyman, Saul Williams, Руанда, Франція, Канада, США / Rwanda, France, Canada, USA, 2021, 105’

«Чи ж порівнять тебе із літнім днем?» / Shall I Compare You to a Summer’s Day, Мохаммад Шавкі Гассан / Mohammad Shawky Hassan, Єгипет, Ліван, Німеччина / Egypt, Lebanon, Germany, 2022, 66’

«Срібний серпанок» / Silver Haze, Саша Полак / Sacha Polak, Нідерланди, Сполучене Королівство / Netherlands, UK, 2023, 102’

«Така невимушена» / So Damn Easy Going, Крістофер Зандлер / Christoffer Sandler, Швеція, Норвегія / Sweden, Norway, 2022, 91’

«Синій каптан» / The Blue Caftan, Марʼям Тузані / Maryam Touzani, Франція, Марокко, Бельгія, Данія / France, Morocco, Belgium, Denmark, 2022, 122’

«Вовк і пес» / Wolf and Dog, Клаудія Варежау / Claudia Varejão, Португалія, Франція / Portugal, France, 2022, 111’

Позаконкурсна програма

«Всі кольори на світі — між чорним і білим» / All the Colours in the World Are Between Black and White, Бабатунде Апалово / Babatunde Apalowo, Нігерія / Nigeria, 2023, 93′

«Кістки та імена» / Bones and Names, Фабіан Штумм/ Fabian Stumm, Німеччина / Germany, 2023, 102’

«Айсмаєр» / Eismayer, Девід Ваґнер / David Wagner,  Австрія, Німеччина / Austria, Germany, 2022, 87’

«Подруга моєї подруги» / Girlfriends and Girlfriends, Саїда Кармона / Zaida Carmona, Іспанія / Spain, 2022, 85’

«Самотній» / Lonesome, Крейґ Борхам / Craig Boreham, Австралія / Australia, 2022, 95’

«Медуза Делюкс» / Medusa Deluxe, Томас Гардіман / Thomas Hardiman, Сполучене Королівство / UK, 2022, 101’

«Три ночі на тиждень» / Three Nights a Week, Флоран Ґуелу / Florent Gouëlou, Франція / France, 2022, 103’

«Ми не танцюємо задарма» / We Don’t Dance for Nothing, Стефанос Тай / Stefanos Tai, Гонконг, США, Філіппіни, Канада / Hong Kong, USA, Philippines, Canada, 2022, 86’

Документальна програма / Documentary

«У пошуках Аґнес» / Framing Agnes, Чейз Джойнт / Chase Joynt, Канада, США / Canada, USA, 2022, 75’

«Бог має СНІД» / God has AIDS, Фабіу Леал, Ґуставо Вінаґре / Fabio Leal, Gustavo Vinagre, Бразилія / Brazil, 2021, 81’

«На моє ім’я» / Into My Name, Ніколо Басетті / Nicolo Bassetti, Італія / Italy, 2022, 93’

«Тяжка праця» / Labor, Туве Пілс / Tove Pils, Швеція / Sweden, 2023, 96’

«З любов’ю, Гайсміт» / Loving Highsmith, Ева Вітія / Eva Vitija, Швейцарія, Німеччина / Switzerland Germany, 2022, 83’

«Війна Міґеля» / Miguel’s War, Еліане Рагеб / Eliane Raheb, Іспанія, Ліван, Німеччина / Spain, Lebanon, Germany, 2021, 128’

Документальна програма / Documentary

«У пошуках Аґнес» / Framing Agnes, Чейз Джойнт / Chase Joynt, Канада, США / Canada, USA, 2022, 75’

«Бог має СНІД» / God has AIDS, Фабіу Леал, Ґуставо Вінаґре / Fabio Leal, Gustavo Vinagre, Бразилія / Brazil, 2021, 81’

«На моє ім’я» / Into My Name, Ніколо Басетті / Nicolo Bassetti, Італія / Italy, 2022, 93’

«Тяжка праця» / Labor, Туве Пілс / Tove Pils, Швеція / Sweden, 2023, 96’

«З любов’ю, Гайсміт» / Loving Highsmith, Ева Вітія / Eva Vitija, Швейцарія, Німеччина / Switzerland Germany, 2022, 83’

«Війна Міґеля» / Miguel’s War, Еліане Рагеб / Eliane Raheb, Іспанія, Ліван, Німеччина / Spain, Lebanon, Germany, 2021, 128’

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь