Спецпроєкти

У PinchukArtCentre стартують три персональні виставки – які саме


У культурному просторі PinchukArtCentre починаються три персональні виставки – французького художника JR,  української мисткині Жанни Кадирової та художника Пьотра Армяновського. 

  • Inside Out JR

На виставці представлять серію фотографій, які знайомлять із роботами та художньою практикою митця, а також проєкт Photobooth Action.

У його межах відкриють фотокабінку Inside Out Photobooth: Inside Out Kyiv: We Are Here, де кожен охочий зможе зробити своє портретне фото, а потім помістити його на стіни артцентру.

Куратор виставки – Бйорн Гельдхоф, артдиректор PinchukArtCentre.

  • «Траєкторії польотів» Жанни Кадирової

Проєкт розглядає Україну як країну, що перебуває в процесі самовизначення.

Фінальний розділ виставки також може бути її початком. Він стосується позиції художниці, висловленої на початку повномасштабного вторгнення, коли мистецтво здавалося марним.

Куратор виставки – Бйорн Гельдхоф, артдиректор PinchukArtCentre.

  • «Історія стосунків» Пьотра Армяновського

Це хроніка спостережень художника за життям українського суспільства. Митець досліджує міжособистісні зв’язки, відносини між різними соціальними групами, а також персональні та колективні взаємодії людей з організаціями, зокрема з державними установами. 

Виставка охоплює роки перед Революцією Гідності, російську окупацію частини території України від 2014 року та період повномасштабного вторгнення.

Кураторка виставки – Олександра Погребняк, молодша кураторка PinchukArtCentre.

Дві перші події триватимуть до 7 січня 2024 року, «Історія стосунків» до 1 жовтня 2023 року.

Фотографії: Сергій Іллін

Раніше ми розповідали, що у Галереї сучасного мистецтва Глазго (GoMA) цими вихідними стартує офіційна виставка Бенксі – Cut & Run.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь