Спецпроєкти

У столичному «Жовтні» відбудеться фестиваль «Лінія іспанського кіно» – програма


З 6 до 10 липня в у київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться фестиваль «Лінія іспанського кіно». Там покажуть 5 знакових іспанських фільмів останніх років. 

Програма 

Фестиваль відкриється стрічкою Фернандо Леона «Найкращий бос» — про харизматичного бізнесмена. Напередодні присудження престижної нагороди за ведення бізнесу він намагається тримати марку турботливого керівника, який працює задля добробуту співробітників. Головну роль у стрічці виконує Хав’єр Бардем.

«Колискова» – дебют режисерки Алауди Руїс де Азуа. Це драма про стосунки батьків і дітей, яка розгортається довкола молодої матері, що проводить час у сімейному колі в селищі на узбережжі Іспанії.

«Чемпіони» Хав’єра Фессера. У центрі сюжету – тренер з баскетболу, який отримує завдання зробити чемпіонів з команди людей з ментальними порушеннями. 

«Душа команди» – родинна комедія режисера Роберто Буесо. Головна героїня – нова черниця в інтернаті, вихованці якого зустрічають жінку пустощами й витівками. Щоб завоювати повагу юних розбишак, вона започатковує шкільну футбольну команду.Ще один фільм буде доданий у програму згодом.

Квитки вже можна придбати на сайті кінотеатру.

Кіноогляд організований у співпраці з кінокомпанією «Артхаус Трафік».

Раніше ми  розповідали, , що  у Києві з 22-го до 28-е червня 2023 року відбудеться фестиваль ЛҐБТКІА+ фільмів SUNNY BUNNY. Організатори фестивалю презентували фільми для  програм.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь