Спецпроєкти

«Перемога Гідності»: французькі винороби створили шампанське для України – кошти підуть на благодійність


В Україні презентують лімітоване шампанське «Перемога Гідності» (Victoire de la Dignité). Кошти  з продажів спрямують на реабілітацію поранених військових.

Подробиці 

На етикетках пляшок зображені картини сучасних українських художників: Олексія Аполлонова, Миколи Білоуса, Олени Придувалової, Марини Скугарєвої, Олександра Сухоліта та Олега Тістола.

01/2

Колекція випущена у межах благодійного проєкту рестораторки Марії Дідковської.

За її словами, «Перемога Гідності» – це рідкісний випадок, коли врожай незалежної артизанальної виноробні Шампані – тобто тої, що випускає лише нішеве вино та завжди в лімітованій кількості – експортується в іншу країну з благодійною метою. Винороби сім’ї Морле таким чином демонструють свою підтримку та непохитну віру в перемогу України. 

Лімітований випуск складає 2388 колекційних пляшок, які створені виключно для України. 

Victoire de la Dignité можна придбати на сайті.

Оригінали картин, що зображені на етикетках, можна буде побачити наживо у Національному художньому музеї України. З 6 по 20 липня там проходитиме перша з початку повномасштабного вторгнення виставка «Передчуття Перемоги». 

Раніше ми розповідали, що стартував благодійний  проєкт простору освіти для підлітків UA-Teens, TUMO Kyiv спільно з благодійною організацією UAnimals. У межах проєкту студенти-підлітки створили ілюстрації та анімації про власний досвід дружби та взаємодії з тваринами, щоб зібрати кошти на 5 аптечок.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь