Спецпроєкти

Документальний фільм «20 днів у Маріуполі» вийде в кіно в серпні


31 серпня в українських кінотеатрах стартує показ документальної стрічки Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі». 

Подробиці

«20 днів у Маріуполі» – це фіксація злочинів російської армії в перші дні повномасштабного вторгнення. 24 лютого Мстислав Чернов з фотографом Євгеном Малоліткою та продюсеркою Василісою Степаненко приїхали до Маріуполя як представники Associated Press.


Вперше фільм презентували на «Санденсі» – одному з головних фестивалів незалежного кіно у США. Українська прем’єра відбулася на фестивалі Docudays UA, де фільм став Найкращим фільмом Національного конкурсу, а також володарем Призу глядацьких симпатій.

Стрічка отримала нагороди Міжнародного кінофестивалю у Клівленді (США), DocAviv (Ізраїль), Sheffield DocFest (Велика Британія), DocEdge (Нова Зеландія), Премій Cinema for Peace (Німеччина) та Royal Television Society (Велика Британія).

Читайте наше інтерв’ю, де режисер Мстислав Чернов розповідає про повномасштабне вторгнення, страхи і важливість фіксування війни.

Раніше ми розповідали, що фільм Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі» вийшов у прокат в кінотеатрах Америки. Фільм показують у Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі, Торонто, Сан-Франциско та інших містах Північної Америки. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь