Спецпроєкти

У Львові влаштують допрем’єрний показ фільму Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі»


ГО «Львівський медіафорум» запрошує на допрем’єрний показ фільму воєнного кореспондента, фотографа, письменника та лауреата Пулітцерівської премії Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі». Після сеансу глядачі зможуть обговорити стрічку з режисером.

Після початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року Мстислав Чернов разом із колегами з Associated Press, фотографом Євгеном Малолєткою та продюсеркою Василісою Степаненко, були єдиними кореспондентами іноземних медіав оточеному Маріуполі. Журналісти змогли виїхати і зберегти матеріали, які відзняли. Завдяки цьому світ дізнався правду про окупацію українського міста та звірства російської армії.

Світова прем’єра стрічки «20 днів у Маріуполі» відбулася на фестивалі Sundance у США. Фільм відзначили призом глядацьких симпатій.  Режисер стрічки Мстислав Чернов також здобув головний приз Національної конкурсної програми «Docu/Україна» та Приз глядацьких симпатій 20-го ювілейного фестивалю Docudays UA.

Показ стрічки запланований на 27 серпня о 18:30 у Львові (вул. Під Дубом, 7Б). Вхід безплатний за попередньою реєстрацією. Кількість місць у залі обмежена.

Наше велике інтерв’ю з Мстиславом Черновим – про стрічку, страхи та роботу воєнного кореспондента – можна почитати за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь