Спецпроєкти

Дослідження: 78% вчителів з прикордонних територій відчувають втому і спустошеність, 57% учнів байдужі до навчання


Понад 87% вчителів з прикордонних та прифронтових громад потрібно більше часу на відновлення сил, ніж зазвичай. 78% освітян відчувають спустошеність та постійну втому. Про це свідчить дослідження, яке провела освітня фундація GoGlobal за підтримки Finn Church Aid (FCA). 

Детальні результати дослідження

Емоційну стабільність відчувають менше 40% працівників освіти з прикордоння та прифронтових територій. А 82% таких освітян повідомляють про підвищену тривожність. 

01/2

Більшість вчителів прямо просять про підтримку. Педагоги та шкільні адмінпрацівники є запити на професійні та психологічні тренінги, групові заняття, індивідуальні консультації з психологом. 

Також повномасштабне вторгнення впливає і на стан учнів: 57% байдуже ставляться до навчання, у 55% погіршилася пам’ять, є проблеми з концентрацією.

Щоб розвантажити вчителів, GoGlobal проводить програму надолуження освітнях втрат та менторську програму «Хочу знати!». У свої програми освітня фундація додає компонент арт-терапії, групових зустрічей, забезпечує вчителям можливість поспілкуватись з психологами.  

Дослідження було проведено дослідницькою компанією Gradus Research з 27 вересня по 14 жовтня 2023 року. Всього опитано 4 460 людей. Цільова група дослідження: чоловіки та жінки віком від 24 років, які працюють у школах на посаді вчителя, директора, заступника директора чи соціального педагога, працюють з учнями більше 2 років та проживають Чернігівській, Херсонській, Сумській, Харківській, Запорізькій чи Миколаївській областях.

Раніше ми повідомляли, що український вчитель Артур Пройдаков потрапив до ТОП-10 найкращих педагогів світу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь