Спецпроєкти

КМДА планує викуповувати квартири у недобудах – причини


Місто планує викупати житло для пільгових категорій містян для відновлення роботи компанії «Київміськбуд». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Подробиці

За словами Повозника, нещодавно у компанії провели аудит, за результатами якого не виявили ознак банкрутства або факту стійкої фінансової неспроможності. 

Загалом аудитори запропонували кілька сценаріїв подальшої роботи підприємства, на підставі яких вироблять стратегію.

«На сьогодні фактори, що призвели до такого стану підприємства, не змінилися. Це і продовження бойових дій, і постійні повітряні обстріли столиці, які не сприяють відновленню попиту на нерухомість у Києві та Україні загалом. Місто братиме активну участь у відновленні роботи компанії шляхом викупу житла для всіх категорій громадян, які перебувають у черзі, зокрема для учасників бойових дій і членів їх сімей, для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій. А також через викуп до комунальної власності об’єктів соціальної сфери – шкіл та садочків», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, така підтримка міста дасть можливість компанії отримати обігові кошти, активізувати будівництво та зацікавити потенційних покупців житла.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що у Києві продовжують прибирати МАФи: незаконні споруди демонтували в Шевченківському районі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь