Спецпроєкти

«Книжковий сомельє»: в Україні запустили сервіс, де можна писати рецензії на книжки


Читацька платформа LitCom запустила проєкт «Книжковий сомельє», де можна публікувати відгуки на прочитані книжки. Про це повідомляє видання «Читомо».

Подробиці

Це український аналог сервісу Goodreads. У LitCom можна писати відгуки на прочитані тексти та доповнювати їх фотографіями. 

«LitCom — це також ваш консультант біля книжкової полиці чи експерт-сомельє під час книжкового вибору, що підкаже, яке чтиво принесе вам максимальну насолоду й найточніше відповідатиме вашому запиту», – розповіла про проєкт засновниця Ольга Сухомлин.

Серед тих, хто вже опублікували свої враження від прочитаних книжок:

  • правозахисниця Олена Сотник;
  • телеведуча Леся Вакулюк;
  • мовний омбудсман Тарас Кремінь;
  • кіноакадемік Станіслав Цалик;
  • авторка книжок «Кіт Інжир» Олена Павлова;
  • письменник Олесь Ільченко.

Окрім текстових дописів і зображень, у LitCom можна послухати «літкасти» – літературні подкасти з новинами видавництв, ЗМІ, книжкових блогерів і письменників.

Платформа також публікує підбірки художньої класики та нонфікшн-літератури, книжкові поради для батьків, добірки літкастів за темами творів зі шкільної програми з української літератури тощо.

Раніше ми повідомляли, що 25–28 квітня ВДНГ проведе фестиваль «Книжкова країна», що об’єднає найбільші українські видавництва, профільні компанії, авторів і літературних критиків, блогерів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь