Спецпроєкти

Видавництво Discursus заснувало онлайн-книгарню «Брустури», що орієнтується на книжках про Гуцульщину


Видавництво Discursus заснувало онлайн-книгарню «Брустури», що орієнтується на книжках про Гуцульщину та виданнях про гуманітаристику.

Насамперед у книгарні будуть представлені книжки видавничих брендів «Брустури» (книжки про гуцулів і Гуцульщину) та Discursus (сучасна література, гуманітаристика, українознавчі воркбуки. Крім цього, можна буде знайти на сайті літературу видавництв «Лілея-НВ», «Твоя підпільна гуманітарка», Terra Incognita, «Писаний камінь», «П’яний корабель», «Видавництво Олександра Савчука» та ін.

У коментарі виданню «Читомо» співзасновник видавництва Discursus Василь Карп’юк розповів, що через появу в асортименті дедалі більшої  кількості книжок на карпатську і гуцульську тематику виникла потреба виокремити видавничий бренд «Брустури» (назва села на Косівщині, Івано-Франківська область).

«Коли ми побачили, що існують інші локальні видавництва на тему Карпат, що не мають широкого представлення. Зокрема музей Гуцульщини у Верховині має свої книжки, так само коломийський краєзнавчий музей. Ці книжки не можна знайти в широких мережах. Ми вирішили зробити книгарню, щоб закцентуватися на літературі, що не має широкого представлення. Це найближчі плани розвитку», — пояснив Карп’юк.

Раніше ми розповідали, що в Києві відкрилася нова книгарня«Тиша». Тут книжки можна отримати за підпискою – розповідаємо, як це працюватиме.

З книгарень, які також планують відкрити найближчим часом – другий Readeat у Києві. Засновники повідомляють, що заклад планують зробити у домашньому форматі та з кавʼярнею.

Також ми повідомляли, що СБУ не знайшла документального підтвердження зв’язків видавництва BookChef з країною-агресором – подробиці справи.

Обкладинка: видавництво Discursus

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь