Спецпроєкти

У Києві відкрилася нова книгарня «Тиша». Тут книжки можна отримати за підпискою


У Києві на Золотих Воротах відкрилася нова книгарня «Тиша». В ній книжки не продають, натомість їх можна брати за підпискою.

Засновниця книгарні Лада розповідає, що в неї вдома не залишилося вільних книжкових поличок, а також вона хотіла створити затишний простір зі старими квітчастими кріслами, щойно завареним чаєм і друзями-книгоманами.

«”Тиша” – твоя книгарня за підпискою. Можеш взяти в оренду будь-яку книгу і почитати в Тиші, або взяти її з собою. Книги ми не продаємо, – розповідає про книгарню Лада. – Це як Netflix, тільки з книгами. Це як бібліотека, але з асортиментом від казок про Труханів острів до пригод Доктора Хто (так-так, здебільшого ми за художню літературу, хоча не цураємось біографій Моне і Мане)».

У книгарні можна знайти книжки українською та англійською мовою, а також невелику кількість літератури французькою та італійською. В асортименті – класична, популярна та нішева література: від українських класичних творів до японських романів англійською та харківських детективів.

Як працює книгарня «Тиша»

  • Підписка — це можливість брати додому або читати у книгарні будь-які книги з асортименту.
  • Підписатися коштує 500 гривень на місяць. Цю ціну збережуть для всіх гостей, які підпишуться в лютому.
  • За раз додому можна буде взяти дві книжки. Їх варто повертати максимум за місяць, але якщо хочеться потримати їх у себе трошки довше, варто попередити про це книгарню.
  • Скасувати підписку можна в будь-який момент.
  • Книжки просять повертати у такому ж стані, в якому вони були. Якщо раптом зіпсували книжку і відновити її не можна, варто принести таку ж книжку натомість.

Інші питання можна поставити в інстаграмі, в коментарях під дописом, чи у приватних повідомленнях.

Книгарня «Тиша»
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 68, вхід з Коцюбинського
Години роботи: щодня з 10:00 до 20:00

Фото з обкладинки: фб книгарні

Раніше ми повідомляли, що у Києві відкриється друга книгарня Readeat: у домашньому форматі та з кавʼярнею.

Також ми розповідали, як за два роки змінилися книжкові вподобання українців.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь