Спецпроєкти

Український ПЕН та The Ukrainians Media запустили подкаст «Палітурка» про твори зі шкільної програми


Український ПЕН та The Ukrainians Media присвятили новий подкаст «Палітурка» творам зі шкільної програми. Мета проєкту – розібратись, чому твори вчили у минулому та чого можуть навчити сьогодні. 

«Якщо у школі вам не було смішно з гуморесок Павла Глазового або було важко сприймати стиль письма Ольги Кобилянської – ви не одні. У “Палітурці” я спілкуюся з професійними читачами і читачками, які допоможуть нам із вами зрозуміти або наново відкрити для себе твори, котрі у школі пройшли повз багатьох з нас», – розповідає ведучий проєкту Захар Давиденко.

У межах подкасту вийде 10 епізодів, нові випуски подкасту очікуються кожні два тижні. 

Cеред гостей – літературна критикиня Богдана Романцова, поетка Катерина Калитко, літературознавиця Тетяна Огаркова. 

Перший випуск із літературознавцем Ростиславом Семковим про Павла Глазового та його (не)смішні гуморески вже доступний за посиланням.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що Projector Creative & Tech Institute запустив новий подкаст «Кляті маркетологи». 

Раніше ми розповідали, що український PEN зібрав понад 500 тис. грн на продовження «Нью-Йоркського літературного фестивалю», заснованого письменницею Вікторією Амеліною, яка загинула після обстрілу окупантами Краматорська.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь