Спецпроєкти

У Києві відбудеться виставка, присвячена реновації панельних будинків

Життя
Текст: bit.ua

2

У межах проєкту UREHERIT від Національної спілки архітекторів України в столиці пройде виставка «Холістична реновація модерністичних будинків». 

У програмі: 

  • лекції від експертів у сфері архітектури;
  • презентації різноманітних проєктів. 

Зокрема, планують обговорення ситуації з реновацією житла в Україні. Тим часом громадські ініціативи у галузі охорони спадщини модернізму та представлятимуть проєкт «Холістична реновація модерністичних будинків».

Під час зустрічі представлять реалізовані проєкти ревіталізації у різних країнах світу. На думку організаторів, цей досвід необхідно переймати Україні для перетворення старих житлових будинків на об’єкти сучасної архітектури.

«Цією серією подій і заходів ми намагаємося підняти рух, створити модель і на наступних етапах реалізувати пілотний проект чогось більшого: покращення кожної квартири, загальних внутрішніх і зовнішніх просторів, а також при цьому зберігаючи візуальну якість та архітектурну єдність усього кварталу», – кураторка ініціативи Рута Лейтанайте.

Потрапити на відкриття події можливо лише за попередньо реєстрацією за лінком.

Дата та час відкриття: 17 квітня о 14:00 

Локація: Біла зала Будинку архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7).

Раніше ми розповідали, що у Києві триває  виставка «Алла Горська. Боривітер» в «Українському домі» до 28 квітня. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь