Спецпроєкти

UAnimals та Асоціація родин захисників «Азовсталі» презентували благодійну колекцію про тварин, які чекають своїх людей із полону


У четвер, 16 травня, благодійна крамниця Animalism by UAnimals презентувала дроп у колаборації Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Дроп доступний для замовлення за посиланням на сайті.

«Війна неодноразово показала, якими щемливими та тісними є зв’язки між людьми та їхніми тваринами. І водночас ми бачимо, наскільки крихкі життя під час війни. Ця колекція має нагадати всім нам про цінність кожного життя, за яке борються наші військові та всі українці», — каже Елеонора Ханіна, керівниця Animalism.

Малюнки для нової колекції створила керівниця Асоціації родин захисників «Азовсталі» Катерина Прокопенко. Українська ілюстраторка, громадська діячка та дружина Дениса «Редіса» Прокопенка зобразила реальних тварин, які чекають на своїх людей із полону: пітбулька К’яра — на Тараса, кішка Марта — на Олександра, вівчарка Локі — на Петра. Пес Рем та мишка Маша померли, не дочекавшись зустрічі зі своїми господарями — військовими Сергієм та Валентином.

«Цією колекцією я хочу нагадати про тих, хто два роки зазнає тортур у російській неволі. Це справжні герої та патріоти України та, як видно з історій їхніх домашніх тварин, — люди з великими серцями, — каже Катерина. — Я попросила, аби прибуток від колекції йшов на порятунок тварин. Нехай це стане символом того, що ми боремось за повернення тих, хто захищає кожне життя в Україні».

Прибуток від колекцій крамниця Animalism by UAnimals спрямовує у благодійний фонд UAnimals на порятунок тварин від війни.

Раніше ми розповідали, де шукати вишиванки ручної роботи.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь