У Києві протестують гучномовці для сповіщення про хвилину мовчання
Сьогодні, 18 лютого, о 15:30 на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик відбудеться тестування гучномовців, які використовуватимуть для оголошення хвилини мовчання.
Подробиці
Починаючи з 19 лютого, щодня о 9:00 система сповіщення інформуватиме про хвилину мовчання у центрі столиці.
30 січня Київська міська рада затвердила перелік заходів щодо проведення щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання.
Раніше ми розповідали, що оголошення лунатимуть у громадському транспорті, через звукові системи на Хрещатику та Майдані Незалежності, на рекламних носіях і в мобільному застосунку «Київ Цифровий».
Також установам, організаціям і закладам, незалежно від форми власності, рекомендують зупиняти роботу на хвилину. Винятки становлять випадки, коли це неможливо через безперервний робочий процес або необхідність виконання невідкладних завдань.