Cпецпроєкти

Як сформувати імідж та стиль? Користуємося підказками Жаклін Кеннеді

Жаклін Лі Був’є народилася в аристократичній сім’ї, була освіченою та вихованою. З трьох років вона займалася кінним спортом. Отримала освіту в Парижі, мала ступінь бакалавра з французької літератури. 

Саме завдяки вихованості, освіченості та аристократичному корінню вона так сподобалася сім’ї Кеннеді. Так, саме сім’ї – адже сам Джозеф Кеннеді-старший, вивчивши біографію Жаклін, вирішив, що його сину потрібна саме така дружина.

І потрібно було лише дві зустрічі, щоб Жаклін отримала запрошення на пікнік у резиденцію Кеннеді. А вже за рік вони святкували весілля. 

Джек і Джекі були гарною парою, але постійні зради чоловіка не дозволяли місіс Кеннеді насолоджуватися роллю дружини та мами. 

Так було до того, як у 1961 році сенатор Кеннеді виграв у президенських перегонах і став 35-м президентом Америки. Світ для Джекі змінився раз і назавжди. Їй потрібно було грати роль першої леді Америки. І вона впоралася з нею на всі 100%.

Найперше, що зробила – геть змінила свій імідж. Поки всі в Америці захоплювалися жіночними формами Мерилін Монро, Джекі створила свій власний впізнаваний стиль. Згідно з протоколом, вона обов’язково мала з’являтися на державних заходах у капелюшках. Однак через завелику голову (на її думку) Джекі не могла підібрати підходящий. Тому спеціально для неї Олег Кассіні та Рой Холстон створили невеликий капелюх, який і зараз асоціюється зі стилем Джекі Кеннеді.

Силует суконь та костюмів було створено під особливості фігури Джекі. Щоб видовжити ноги, вона вдягала сукні прямого або трапецеподібного силуетів. 

Щоб приховати невеликий розмір грудей, використовувала виріз «човник» або круглий виріз. Завжди носила намисто з перлів. Полюбляла яскраві кольори в одязі. На мою думку, вона використовувала колір в одязі, щоб бути завжди помітною. Так само робить і королева Єлизавета. Вона завжди вдягала рукавички – навіть тоді, коли це було не обов’язково, тому що соромилася своїх рук.

Досконала зачіска – візитівка Джекі, яка з’явилася після одного з опитувань під час виборчих перегонів. У жінок на вулиці запитали, що вони думають про можливу майбутню першу леді Джекі Кеннеді. На що отримали відповідь, що в першої леді не може бути скуйовджене волосся, яке вони побачили на одній із зустрічей з виборцями. Після цього у Джекі завжди була досконала залакована зачіска.

Так, Джекі Кеннеді була законодавицею моди 60-х років. ЇЇ стилем надихаються дизайнери і в наші дні – адже стриманість, елегантність та освіта будуть завжди в тренді.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Пані М.
блогерка
Гаррі Андреасян
СЕО Doc.ua
Наталія Пірак
засновниця Fly_Academy
Сергій Бобровський
керівник наукової групи UPEA
Ми в Телеграмі
підписуйтесь