Cпецпроєкти

Як стати модним інфлюенсером в інстаграмі? Вчимося у принцеси Діани

Якби у 80-х був інстаграм, то Леді Ді була б модною інфлюенсеркою номер 1 у світі, а Кім Кардаш’ян зеленіла б від заздрощів. Тож якщо ви плануєте підкорити модний Олімп через соціальні мережі, саме час озброїтися правилами поведінки та стилю леді Діани Спенсер.  

За чутками, Діана була дуже тендітною, сором’язливою та доброю людиною. Я погоджуюся з усім, крім сором’язливости. Саме ця риса характеру не дозволила б їй стати іконою стилю 80-х років. Через сором’язливість навряд чи Діана наважилася б порушувати королівські протоколи зустрічей.

Ні, це була сильна і вольова жінка, яка просто розчарувалася в коханій людині. Можливо, саме це стало поштовхом до її співчуття хворим і немічним, а стиль допомагав їй набратися тої сміливости.

Зрозумівши після весілля, що звичайні англійці зустрічають її оплесками, саме за нею, а не за принцем стежить преса, Діана вирішила – така увага має йти на користь суспільству. 

Вона відвідувала притулки та хоспіси з хворими на СНІД, яких у 80-х боялися більшість людей. Діана обіймала дітей, яких усі цуралися. І навіть вдягала намисто з перлів, щоб діти могли гратися ними, коли сидять у неї на колінах. Знімала рукавички й подавала руку хворим, хоча це не дозволялося за протоколом – аби люди бачили, що СНІДом не можна заразитися через дотики. 

Вона постійно протестувала проти порядків Букінгемського палацу. Перша з Віндзорів народжувала не в палаці, перша відмовилася від домашнього навчання і віддала принців до школи. Дозволяла собі щиро обіймати синів на публіці, а в одязі була просто бунтаркою.

Віндзори не носять чорний колір, окрім як у дні трауру. Діана з задоволенням вдягала чорні сукні. Цей колір їй дуже личив. Чого тільки варта сукня для першого візиту в США, в якій вона танцювала з Джоном Траволтою.

Чорні панчохи? Ні, ти з королівської родини, маєш вдягати завжди тонкі, близькі до кольору шкіри. Діана ж дуже часто вибирала не тільки чорні, але й червоні, білі, рожеві. У 80-х тотал-лук був для неї звичним.

Вона постійно відкривала плечі, декольте, вдягала сукні завдовжки вище колін, що теж було проти правил. Кожен свій вихід завжди продумувала сама. Так, зверталася за порадою до своєї стилістки Анни Харві (редакторки британського Vogue). Однак останнє слово завжди було за Діаною. 

Принцеса легко могла відмовити відомому дизайнеру одягу на користь маловідомого бренду, бо знала – все, що вона вдягає, миттєво розкуповують у магазинах. У такий спосіб Діана допомагала британським брендам розвиватися.

Принцеса Діана була розумною, стильною та доброю. І навіть зараз вона є однією з найзгадуваніших ікон стилю минулого століття. Ми продовжуємо надихатися нею та копіювати її.

Тож не бійтеся кидати виклик модним правилам, забудьте слово «сором’язливість» – лише так можна стати цікавою та стильною особою, за якою хочеться стежити.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Пані М.
блогерка
Гаррі Андреасян
СЕО Doc.ua
Наталія Пірак
засновниця Fly_Academy
Сергій Бобровський
керівник наукової групи UPEA
Ми в Телеграмі
підписуйтесь