Спецпроєкти

Секс по-українськи. Коли тобі 23


sex_bit_3

IMG_8952

Авторка цього тексту Майя Шафран за час від статевого дозрівання спала з достатньою кількістю чоловіків, щоб прийняти виклик редакції – написати про «секс по-українськи». Отож, який він у наших широтах? І про що говорять “польові дослідження”?

1. Секс українців часто без індивідуальності

smith_thematrix

Є стиль водити авто, вести справи, одягатись, проводити час. Так само й в тілесного є стилі – безтурботний, гнучкий, фантазійний, палкий.

Поширені у нас тенденції – псевдовпевненість у чоловіків, скопійована з екранів, та пасивна, клішейна ніжність жіночок.

Так звані “ванільний секс” і секс у стилі RedTube.

2. У більшості випадків секс – це компенсація, а не джерело насолоди

20080730-sex-touri_1598574i

Компенсація жінок за подарунок (перстень, телефон, машина), чоловіків за добре виконану роботу (ремонт, рибалка) і просто «винагорода собі» у середнього класу, так званого корпоративного сегменту – менеджерів. З приводу останнього – прямо печаль якась, той графік сексу в трудяг.

Спробуте підбити зайнятого чоловіка на секс у понеділок чи вівторок, можете відчути себе Шарлотою Гінсбург з трієровської “Німфоманки”.

У мене був службовий роман (медійне агенство, постійні перенавантаження) і якось серед тижня, в коридорі він спіймав мене і .. каже “так тебе хочу – не можу дочекатися вихідних!”.

3. Секс неврастенічний

16 femen-protests-200212-630-15-jpg_064756

У нас секс часто “від голови”, а не від інших частин тіла, включаючи серденько. Чоловіків це теж стосується. Той же середній соціальний клас – розумові трудяги, шукачі себе, статусу й грошей, молоді люди до 27 – 33 років переважно займаються ним не так часто, як може здатись.

Але часто вирішують ним особисті, екзистенціальні проблеми (самотність). Їхні фрикції неврастенічні, вони часто зациклені на собі, формах і бажанні кінчити, замість процесу.

4 Наш секс – милосердний

tumblr_m61gwxqrad1qgq31j

Повністю згідна з колегою: наші жінки часто дають із жалю. Або, на жаль, дають із безвиході.

Є материнський, сестринський тип – от нащо їм хочеться обіймати після оргазму випадкового коханця, з яким ще кілька годин тому вони знайомі не були?

Наші жінки терпеливі, часто не знаються на собі й насолоді, часто вдають її, думаючи, що так йому буде краще. Воістину благими намірами шлях до пекла – вони вирощують чоловіків, що також не знаються на тілесних насолодах, бо вирощені на імітаціях.

5. Секс стандартно-егоцентричний

778003

Ви чули щоб хтось комусь щось пояснював про повагу до тіла й особистості або гендерну рівність? Хлопці ростуть на порно, де жінка об’єкт жорсткого траху, потім намагаються відтворювати порно на своїх простинях. Один малолітній коханець, з великим его, спочатку намагався мене кохати, як німці в порно. Але якось пощастило м’яко переконати його бути собою, в результаті він зводив мене зрозуму поцілунками рук і ніг.

Або “як тебе ще полюбити?” – питає інший, після того, як спробував класичне тріо “спереду/ззаду/збоку”. Фетиші, забавки, БДСМ, пеггінг? Ні, не чули. А ми, жінки теж добрі: о, боже – хтивий збоченець! В основному лежимо собі тихенько, перевертаємось, куди кажуть. Оральні, анальні види любові “принижують гідність” або виконуються по святах.

6. Заборонений

MASTERS OF SEX (Pilot)

Плід солодкий. Можливо тому в нас всі “скачуть у гречку”.

Повірте благовірні, вас зраджували хоча б раз – по п’яні й на корпоративі.

Оце то територія свободи – український Вудсток, ті гречані поля на зйомних квартирах і у мотелях. Вигнані на них “традиційними цінностями”, справжні любителі тілесного чомусь лише там знаходять розради.

7. Алкогольний

notgirl

Чому в нас так мало секс-безумства? Місць, поз, форм? Вдень вирватись з офісу й приїхати до неї/нього на секс-обід? Підбити друзів на групові експеременти? Звабити неприступних і тихеньких? Провідне наше безумство – любитися по п’яній, на жаль.

Подумаєте, авторці не щастило з сексом, бідній. Та власне щастило, є з чим порівнювати. Бо про хороший секс, що скажеш окрім – було добре або нереально.

Людина – єдиний вид разом із мавпами бонобо, які займається сексом для насолоди, зняття напруги і встановлення соц. зв’язків, а не лише репродукції.

І всі ці сім печальних пунктів ведуть до одного надихаючого – нам, українцям є до чого прагнути! Вчитись, вчитись і ще раз вчитись! Більше сексу, панове. Стільки, стільки хочете й можете. Але по максимуму давайте і беріть, не соромтеся. Слухайте своє тіло та тіла інших, бо голі люди – вони справжні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь